Audyty stron internetowych pod kątem SEO - Rzeszów, Podkarpacie

Czym jest Audyt SEO?

   

Audyt SEO to tak naprawdę obszerny raport, w którym specjaliście zawierają informacje na temat działań jakie należy podjąć w celu całkowitej optymalizacji strony pod kątem popularnych wyszukiwarek internetowych. Ponieważ w Polsce wyszukiwarka Google nadal wiedzie prym wśród innych produktów to audyty przeprowadzane przez firmę Mestengo opierają się przede wszystkim na tej wyszukiwarce. Na życzenie klienta można oczywiście dodać kilka wskazówek związanych z wyszukiwarkami takimi jak Bing czy Yandex.Po co jest audyt?

   

Nigdy nie wolno mylić SEO z pozycjonowaniem, gdyż SEO to szereg działań zmierzających do podwyższenia pozycji strony w wyszukiwarce pod wskazane słowa kluczowe, ale opierają się one jedynie na czynnościach w pełni zgodnych z wytycznymi Google dla webmasterów.

Pozycjonowanie zaś to wywieranie „sztucznego” wpływu na wyszukiwarkę w celu – również – podwyższenia rankingu w Google, ale w tym przypadku działania tego rodzaju nie są akceptowane przez algorytmy Google i trzeba się wiązać z ewentualnymi karami (filtrami) jakie może na nas nałożyć algorytm Pingwin czy Panda za łamanie wytycznych dla webmasterów i właścicieli witryn internetowych.SEO a pozycjonowanie

   

Oczywiście że można, jedno nie wyklucza drugiego, a dobra optymalizacja pomaga w skutecznym pozycjonowaniu, więc mamy tutaj doskonały przykład tzw. synergii. Jeśli pozycjonowanie strony może dać nam wynik w Google w postaci pozycji drugiej to dokładając do tego odpowiednio zoptymalizowaną podstronę, zgodną z przygotowanymi wskazówkami z Audytu SEO, możemy w prosty sposób osiągnąć pierwszą pozycję przeskakując konkurencję, która nie wykorzystała siły jaką jest skuteczna optymalizacja serwisu.Dlaczego właśnie My?

   

Skuteczność

Wśród kilku czynników skuteczność jest tym, czego oczekują Klienci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak przeprowadzać efektywne audyty SEO, które przyniosą oczekiwane przez naszych Klientów rezultaty. Na naszym koncie mamy już ponad 300 audytów stron internetowych, zróżnicowanych zarówno pod względem funkcjonalności jak i budowy oraz struktury.

ELASTYCZNOŚĆ

Analizujemy potrzeby naszych Klientów, słuchamy ich, starając się jak najlepiej zrozumieć ich wymagania. Stawiamy na elastyczność, tak więc po wysłuchaniu Klienta dostosowujemy nasze działania i metody pracy do jego potrzeb. Dobrze przygotowujemy się do konkretnych zadań, aby efektywnie i z dobrym rezultatem przeprowadzać wszystkie nasze działania.

TERMINOWOŚĆ

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży SEO i współpracy z licznymi partnerami, reprezentującymi najróżniejsze branże, dobrze wiemy, że dotrzymywanie terminów wykonania określonych zdań jest czynnikiem niezwykle. Terminowość wykonania może decydować o sukcesie lub niepowodzeniu, dlatego zawsze kładziemy duży nacisk na terminowe wykonanie zleconych nam prac.

STARANNOŚĆ

Wiemy, że aby przeprowadzane przez nas działania z zakresu SEO odniosły pożądane rezultaty konieczne jest nie tylko dokładne przeanalizowanie wymagań Klienta, ale także staranne i drobiazgowe zaplanowanie i zrealizowanie wszelkich czynności w ramach wykonywanego audytu SEO. Kompleksowość i staranność to w tym przypadku czynniki niezwykle istotne.Gdzie działamy?

   

Jeśli masz firmę w Rzeszowie bądź okolicach to skontaktuj się z Nami, umówimy się na spotkanie, omówimy istotne kwestie związane z promocją Twojej witryny, a następnie przystąpimy do działania.

Nie jesteś z podkarpacia? Nie przejmuj się, możemy się kontaktować za pomocą Skype, tworzyć konferencję, dzięki czemu nasze usługi będą zawsze dopasowane do Twoich wymagań. Zajmiemy się Twoją stroną, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

Napisz do Nas już dziś, wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego bądź bezpośrednio na info[małpa]mestengo.pl.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Copyright © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Mestengo.