Usuwanie nieaktualnych danych i negatywnych opinii i firmie

Usuwanie nieaktualnych danych osobowych

   

Informacje o Tobie albo Twojej firmie zostały usunięty ze strony, ale nadal widnieją w wyszukiwarce Google? Widzisz je w wynikach po wprowadzeniu swojego imienia i nazwiska? Jeśli tak to jest szansa, aby usuną nieaktualne treści i zastąpić je nowymi.

Aby usunąć nieaktualne dane osobowe wystarczy skontaktować się z Nami opisując jak najdokładniej swój problem i dane jakie należy zaktualizować w sieci.

Posiadając takie informacje wystosujemy odpowiednią prośbę do Google i jeśli zostanie ona pomyślnie rozpatrzona to dane znikną z wyników wyszukiwania.

Jeśli jednak informacje na Twój temat znajdują się na stronach nie powiązanych z Twoją działalnością jak choćby na witrynach typu agregatory KRS czy spisy firm z CEIDG to również jest szansa na pozbycie się tych wpisów. Normalnie klient sam musiałby pisać do właścicieli takich witryn, starać się o usunięcie setek wpisów na swój temat, ale po co tracić swój cenny czas.


Usuwanie negatywnych opinii o firmie

   

W sieci jest mnóstwo negatywnych opinii na temat Twojej firmy? Wśród nich ciężko odszukać te pozytywne? Konkurencja próbuje Cię w ten sposób wykończyć, a może są inne przyczyny powstawania niesprzyjających Twoim interesom opinii?

Pozbądź się negatywnych opinii już dziś, wystarczy że skontaktujesz się z Nami, ustalimy strategię i tyle... resztę zrobimy za Ciebie.

wszystkiego masz gwarancję bezpieczeństwa i dyskrecję. Nikt nie dowie się, że właśnie Twoja firma korzystała z tego rodzaju usług.


Potrzebujesz pomocy? Napisz!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Copyright © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Mestengo.